Acı Kahveyle Güne Başlamak

| 0 Yorum

çizgi

9 günlük tatilin ardından bugün, elimde kahvemle masamın başında buldum kendimi. Temizleyip, düzenlediğim çalışma masamın kenarında tatil için yaptığım planların eskiz çalışmasını görünce kaçını yaptığımı işaretliyim dedim. Sonucu tahmin ediyorsunuzdur aslında 🙂 mesela listede 9 günde sevdiğim 2 romanı bitirmek, dergilerimde ki notları temize almak, istediğim dizileri bitirmek, ekstra spor yapmak gibi düşüncelerim varken hiçbirini yapamadım. Bunların en büyük etkisi ev taşımam ve düzenlemem etkili oldu tabiki, birde bir daha nasıl böyle pinekleyeceğimi bilememekte eklenince yarı yorgunluk yarı miskinlikle geçiverdi tatilim. Ama bu liste çöpe atılmayacak, spor yarım kalmadan akşamları devam edecek, notlar elime geçtikçe temize çekilecek, günde en az belli bir zaman kitabım okunacak, blog konularım çıkacak- fotoğraflar düzenlenecek (bu baya uzun bir liste), sizlerle daha çok paylaşımlar yapılacak , düğünüm için yapılacaklar düzenlenecek (ki bu madde de baya baya uzun)..

Tatil bitmiş olabilir, işe dönüş olabilir ama yapılacaklar bitmiyor 🙂 Ne demişler her güzel şey çabuk bitermiş. Tatil biter işler bitmez diyip kahvemden bir yudum alarak listeme geri döneyim.

Yorumlarınızı okumak için geri döneceğim 🙂

Not: Saçımın renginden hiç hoşlanmıyorum, ama düğün öncesi oynamak istemediğimden bakım yaptırarak kuvvetlendiriyorum, inşallah düğün öncesi dönüşü güzel olacak 🙁