Hakkımda

h1-altcizik

Merhaba  Ben Dila Bako,

1987 Haziran doğumluyum  ve tam ikizler kızıyım (yükselenim bile ikizler). Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden 2008 de mezun oldum. Çalışma hayatım hep E-Ticaret üzerine oldu. Severek yaptığım bir iş olduğundan dolayı bende mesleğine aşık olan yüzdeler arasındayım.

Gezip görmeyi, tatmayı ve paylaşmayı çok sevsem de sanırım biraz üşengeç ve tedirgin yanım ağır bastığı için blog yolunda epey geç kaldım. Sevgilimin blog sayfamı hazırlayarak bana doğum günü hediyesi olarak vermesiyle (Bloğumun ilk konusu benim için her zaman en özel konularından biri olarak kalacak) artık bir yerden tutunup başlamam gerektiğini bana böylelikle hatırlatmış oldu.

Dediğim gibi tam bir ikizler kızı olduğumdan dolayı sanırım, bloğumu birkaç konu üzerinde tutacağımı hiç sanmıyorum. Ama tam bir kahve aşığı olduğumdan dolayı kahveli konularım biraz ağır basacak gibi gözükmekte. Sanırım bundan dolayı ki @kahveminkokusu ve @parmaktakikahve hesabı adıyla ekstra 2 tane kahve üzerine instagram sayfam bulunmakta ve her an dahada çoğaltabilirim. Bu arada sizde kahveli fotoğraflarınıza #kahveminkokusu etiketini koyarak paylaşmayı unutmayın çünkü kahve biter hatrı kalır 😉

Blog yazarken en büyük korkum ya sevilmezsem, ya çok hatalı yazarsam , ya  keyifli olmazsam ya ya ya ya… gibi nedenlerimi bir kenara bırakarak , beni ben gibi tanıyacağınız bir blog sayfası yazmaya karar verdim. Sevgili günlüğüm tarzında başlayan, yer yer keyifli, yer yer kusurlu, yer yer bol paylaşımlı, bazen de dertli / dermanlı yazılarımla umarım siz de benim kadar keyif alırsınız.

Her ne kadar çok banel bir bitiriş yapmak istemesem de; Öncelikle Erkek Arkadaşım Kubilay Kaya’ya bana bu güzel fırsatı sunduğu için ve sonrada sizlere benim blog serüvenime eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim.

Hadi ben kaçtım 🙂